Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Slyšel jsem, že řadu dětí zajímá Coco - Cola Vánoční kamion... V pondělí 21/12 dorazí do Uherského Brodu - TADY se podívejte na podrobnosti o jeho přítomnosti

Samozřejmě, je to komerce jak hrom, navíc se týká Coca - Coly, přeslazeného nápoje, který není pro děti nijak vhodný, ale přesto bych sem chtěl dát jednu informaci kolem této firmy. Coco - cola je své propagaci využívá mimo jiné Vánoční kamion, na který se mnohé děti těší - alespoň tak to vnímám ve svém okolí. A protože kamion bude v pondělí 21/12 v Uherském Brodě, přikládám podrobnosti kdy a kde bude. Tady jsou, jde o informace agentury, která Coco - Colu v tomto zastupuje:

 

Vánoce jsou tady, Coca-Cola Vánoční kamion přiveze sváteční atmosféru i do Uherského Brodu

 Letos už pošestnácté vyrazil na své turné tradiční Coca-Cola Vánoční kamion, aby udělal radost velkým i malým a aby podpořil dobrou věc. Sváteční atmosféru ve společnosti Santy a jeho nezbedných skřítků si budete moci vychutnat také na Masarykově náměstí v Uherském Brodě, které se díky Coca-Cola kamionu rozzáří v pondělí 21. prosince.

Posláním Coca-Cola Vánočního kamionu je kromě přinášení radosti a navozování sváteční atmosféry také podpora místních komunit a charitativních organizací. I letos tomu nebude jinak. Výtěžek ze speciálního vánočního prodeje suvenýrů bude v Uherském Brodě věnován občanskému sdružení Kamarádi. Po ukončení prodeje odevzdá moderátor akce symbolický šek zástupci vybrané instituce

„Coca-Cola Vánoční kamion se stal již vítanou tradicí, lidé nás oslovují a přejí si, abychom zavítali právě do jejich města. Snažíme se tedy každoročně přivést Vánoční kamion a jeho kouzelnou atmosféru do nových míst a společně se Santou zde rozdávat radost. Pokaždé nás velmi potěší, když vidíme, s jakým zájmem nás obyvatelé měst vítají," uvedla Jana Nováková, manažerka projektu, a dodává: „I tento rok jsme ve spolupráci s městy pečlivě vybrali organizace, které v rámci této akce podpoříme."

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je v každém městě stejný. Program začíná v 16.00, kdy moderátor učí děti speciální tanec, aby společně v 16.30 uvítali Santa Clause a jeho Coca-Cola Vánoční kamion. Závěr celé akce je plánován na 18.00, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat vánoční atmosféru a radost také ostatním.

Součástí svátečně laděného programu je mimo jiné i speciální tanec pro děti doprovázející píseň „Vánoce jsou tady". Ten ratolesti zabaví a zároveň zahřeje během odpoledne. Děti mají možnost naučit se choreografii od Santových pomocníků - vánočních skřítků.

Pro uchování krásných vánočních vzpomínek pak slouží Facebookový profil (Coca-Cola Vánoční kamion), kde může každý nalézt fotografie právě ze svého města nebo sledovat putování kamionu po České republice.

Coca-Cola Vánoční kamion můžete vidět ještě v tomto městě: 22. 12. 2015 - Pohořelice

 

Tolik v modré barvě komerční sdělení, teď ještě připíši s úcměvem několik svých slov. Ty, kteří si myslí, jak na tomto webu vydělávám, bych rád pro klid jejich duše ujistil, že z této ani jiných zpráv na svém webu nemám ani korunu, takže buďte v pohodě :) A pro ty, kteří se děsí "amerikanismu" a toho, jak nám Santa pobije našeho překrásného Ježíška, mám prosbu, aby se z toho nijak nehroutili, on ten náš Ježíšek už přežil horší věci a navíc takový kamion je příležitostí obohatit děti o nové informace třeba typu, jak se ten Santa vlastně narodil a kolik různých Ježíšků po světě je. Takže pokud vás Santa rozčiluje, dejte si jednu Coca - Colu a budete v klidu :)

RB