Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Předvánoční odkaz pro sváteční náladu... Začtěte se občas do časopisu Vinice Páně z Nivnice.. Je to nejkrásnější psaní z našeho Slovácka, jaké znám - po kliknutí najdete desítky čísel

Sám na sobě vidím, jak je to adventní "ztišení" obtížné, přesto si myslím, že se rychle blíží čas, kdy bychom měli pořádně "přepnout" a vnímat blížící se vánoční čas. 

Rád bych k tomu přispěl mimo jiné tímto odkazem na farní časopis Vinice Páně. Je mi jasné, že někteří lidé se hned leknou farního časopisu, ale není důvod, za první není důvod lekat se před žádnými farními časopisy, a za druhé, tento časopis je natolik cenný, že slovo farní v něm podle mě ani není nejpodstatnější.

Je to časopis o lidech, o nejniternějších věcech, které lidé prožívají, a já neznám jiný časopis, který by dokázal v tak naprosto skromných podmínkách a svým způsobem zcela nenápadně, přinášet tak krásné, a někdy i bolestné, čtení... Nemluvě o vysoké grafické úrovni časopisu. 

 

Víc pro "reklamu" na cenné psaní už udělat nemůže, můžu sem dát jen odkaz na spoustu čísel tohoto časopisu... A je na vás, jestli na odkaz kliknete a začtete se do časopisu, nebo jej případně doporučíte svým dětem či vnukům... Není to úplně jednoduché čtení, ale o to je radostnější, podstatnější a smysluplnější... A příští týden sem dám zatím poslední číslo, které vyjde po víkendu..

 

TADY najdete desítky čísel skvělého časopisu Vinice Páně ....